PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-26, 17:00
[MV][KOR] 4tomorrow (GaIn, HyunAh, SeungYeon, UEE) -Tomorrow
Autor Wiadomość
Yuli 
Debiutant
Unni Adminki xD


Wiek: 33
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 136
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2010-04-20, 14:40   [MV][KOR] 4tomorrow (GaIn, HyunAh, SeungYeon, UEE) -Tomorrow
   Ulubiony wykonawca:: 4minute, 2PM, B2ST




YouTube: Klik~
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Piosenka, która powstała na życzenie Samsunga w ramach ich projektu AnyCall. Powołali oni grupę, w której skład wchodzą GaIn z Brown Eyed Girls, HyunAh z 4minute, SeungYeon z KARA oraz UEE z After School (podobnie było kiedyś z AnyBand).
MV do teledysku wyszła jako pierwsze ogniwo promocji. W następnej kolejności wychodziły mini-dramy z każdym z członków (również z aktorem Jang DongGunem, który w teledysku jest 'opiekunem' dziewczyn). Ostatni epizod dramy wyjaśnia powód, dla którego dziewczyny zdecydowały się na wspólny występ =)
Ostatnio zmieniony przez Makrosz 2014-04-28, 17:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 20 Sie 2010
Posty: 65
Wysłany: 2010-08-24, 15:08   
   Ulubiony wykonawca:: 4minute, 2PM, B2ST


_________________

Ostatnio zmieniony przez Makrosz 2014-04-28, 17:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
JanDi 
Trainee

Dołączyła: 20 Sie 2010
Posty: 65
Wysłany: 2010-08-24, 15:08   

Ciekawe połączenie. Właściwie to kojarzę tylko GaIn i UEE. AnyBand kojarzę i mam pozytywne wrażenia więc zobaczymy jak to wyszło z tym projektem.
_________________

 
     
Niralichan 
Trainee


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 31
Wysłany: 2010-12-28, 10:32   
   Ulubiony wykonawca:: Jin Akanishi, Lee Joon, GD
   Ulubiony program:: cartoon kat-tun


Nic nie czytałam o tym projekcie, a ponieważ uwielbiam koreańskie girlsbandy to połączenie ich powinno być ciekawe. Najbardziej z tych artystek znam i lubię Hyune. Muszę zobaczyć co wyszło z połączenia tych dziewczyn z różnych zespołów. ;-)
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-09-16, 17:54   

Nie wiem czemu, ale jakoś tak do końca nie mogę się przekonać co do tej piosenki. Niby nie jest zła, ale też nie jest to, przynajmniej dla mnie, jedna z tych piosenek, których można by słuchać godzinami.
Cóż, może w przyszłości zmienię o niej zdanie, kto wie :D
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14