PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-26, 17:40
[MV][KOR] B2ST/BEAST - Soom (Breath)
Autor Wiadomość
Min_x3 
Trainee
SonyeoUnnie~

Wiek: 33
Dołączyła: 20 Kwi 2010
Posty: 35
Skąd: Sulechów/ZG
Wysłany: 2010-10-04, 19:21   [MV][KOR] B2ST/BEAST - Soom (Breath)
   Ulubiony program:: StarKing,MuB,EHB,Hello Baby, .. etc ^^




Youtube: Wdech~
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Podziękowanie dla Tess <33

Z lekkim opóźnieniem ale chyba nie jest źle ? ^^
No i zapewne nie tylko ja miałam problem z oddychaniem po tej MV XD. Wrócili z nową siłą i nie zawiedli mnie. Teraz tylko czekać na Mastermind Part 2! XD

W każdym razie zapraszam do czytania :)).
_________________

Ostatnio zmieniony przez Natsu 2011-12-01, 14:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 50
Wysłany: 2010-10-04, 20:24   
   Ulubiony program:: StarKing,MuB,EHB,Hello Baby, .. etc ^^


Ostatnio zmieniony przez Natsu 2011-12-01, 14:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
mao-chan 
Trainee


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 50
Wysłany: 2010-10-04, 20:24   
   Ulubiony wykonawca:: TVXQ, Gackt, SS501, K.Will


Piosenka i teledysk są genialne, układ taneczny jest powalający, zwłaszcza ten moment kiedy w kółku tańczą boski :-D No i rzeczywiście coś z tym oddychaniem jest na rzeczy, jak się człowiek napatrzy to poważnie potem tchu złapać nie może.Ciekawi mnie o czym oni tak śpiewają, dzięki za tłumaczenie.Mam nadzieję, że tekst jest równie dobry jak teledysk.
 
     
Naoni92 
Trainee
shining girl~


Wiek: 31
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 46
Skąd: Jordanów
Wysłany: 2010-10-04, 20:31   

Powalili mnie tym comebackiem... Piosenka świetna, układ jeszcze lepszy... Słowem... Miodzio ^^
 
 
     
Agnieszka 
Trainee
Kocham Lee Joona!


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-04, 21:37   
   Ulubiony wykonawca:: wielu ;)


Piękne <3
Dzięki za tłumaczonko :D
_________________
www.mblaq.pun.pl - serdeczne zapraszam fanów Mblaq :)
 
     
Min_x3 
Trainee
SonyeoUnnie~

Wiek: 33
Dołączyła: 20 Kwi 2010
Posty: 35
Skąd: Sulechów/ZG
Wysłany: 2010-10-04, 21:51   
   Ulubiony program:: StarKing,MuB,EHB,Hello Baby, .. etc ^^


mao-chan napisał/a:
Piosenka i teledysk są genialne, układ taneczny jest powalający, zwłaszcza ten moment kiedy w kółku tańczą boski :-D

Dokładnie! Ten układ po prostu rozwala tatuaże XD. To "koło" jest po prostu super, tylko bić brava dla Prepixa 8-) ..
_________________

 
 
     
Ouehara 
Trainee
~chodzący optymizm!~


Wiek: 31
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 45
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-10-05, 09:48   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee
   Ulubiony program:: Star King, Loveletter, Hello Baby, SGB


Bez bicia przysnaję się, że fanka B2ST nie jestem, ale z ciekawości po premierze MV usiadłam, by je zobaczyć. Piosenka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, klimat MV to kolejny comeback w stylu "bed boys", ale i tak po chwili cała moja uwaga skupiła się na choreografi. Jest genialna!
 
 
     
Gosia 
Debiutant


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Cze 2010
Posty: 103
Skąd: Piaseczno k/Wawy
Wysłany: 2010-10-05, 12:32   
   Ulubiony wykonawca:: tylko jeden? XD


uwielbiam piosenkę, co do MV to jak obejrzałam pierwszy raz to nie było źle, ale szału też nie było. teraz częściej oglądam ich próbę niż MV XD tym bardziej, że tam jest jeszcze bonus z V.I.U^^
tak czy siak piosenka już gości na mej liście najczęściej słuchanych XD chłopaki podobają mi się wszyscy oprócz Hyunseung'a właściwie to chyba tylko z raz w życiu go widziałam jak dobrze wyglądał, no może ze dwa.
dziękuję za tłumaczenie.
_________________
"Dlaczego czasem nawet
zupełnie obca osoba
staje się kimś bliskim?"
 
 
     
Min_x3 
Trainee
SonyeoUnnie~

Wiek: 33
Dołączyła: 20 Kwi 2010
Posty: 35
Skąd: Sulechów/ZG
Wysłany: 2010-10-05, 14:29   
   Ulubiony program:: StarKing,MuB,EHB,Hello Baby, .. etc ^^


Gosia napisał/a:
uwielbiam piosenkę, co do MV to jak obejrzałam pierwszy raz to nie było źle, ale szału też nie było. teraz częściej oglądam ich próbę niż MV XD tym bardziej, że tam jest jeszcze bonus z V.I.U^^
tak czy siak piosenka już gości na mej liście najczęściej słuchanych XD chłopaki podobają mi się wszyscy oprócz Hyunseung'a właściwie to chyba tylko z raz w życiu go widziałam jak dobrze wyglądał, no może ze dwa.
dziękuję za tłumaczenie.


Tak próba jest przegenialna XDDD.. End zwłaszcza ^___^. Co do V.I.U już przetłumaczyłam wiec powinno niedługo się pojawić :D. Wiesz każdy ma inny hm.. żeby nie powiedzieć gust bo to źle zabrzmi XD ale ja akurat lubię go właśnie za to jaki jest :)). Najwyraźniej podpada Ci ktoś inny kekek~~(spam: przyznaj się ktoo XD??)
_________________

 
 
     
Ewela13 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 75
Skąd: z Marsa
Wysłany: 2010-10-05, 19:18   
   Ulubiony wykonawca:: U-Kiss


ooo nawet nie wiedziałam że coś nowego mają (ale jestem opóźniona) :-P
Piosenka jest fajna no ale mieli lepsze (nie żebym narzekała) xD Układ jak zwykle mają fantastyczny... mogłabym ciągle oglądać jak tańczą *świecą się oczka* a po za tym to oni coraz przystojniejsi są (co nie którzy) :-P Tekst piosenki jest dość fajny ale jakoś mnie nim nie zaskoczyli... Teledysk... hmm... jest śliczny wszystko do siebie pasuję (że do tekstu) no i na całe szczęście (dla mnie) że nie przesłodzili go xD
no ale i tak lepsza ich piosenka to Shock moim zdaniem ^^

dziękuję bardzo za tłumaczenie :-)
_________________

 
     
jamu 
Kandydat
JongKey, JungTae ;3


Dołączyła: 11 Sie 2010
Posty: 18
Wysłany: 2010-10-05, 22:59   
   Ulubiony program:: Makbanshi Rebellion


Ajajaj, piosenka! <3 Jak pierwszy raz ją usłyszałam, to pokochałam od razu. Teraz to jest chyba moja ulubiona piosenka B2STów, chociaż jak zobaczyłam tekst po angielsku, to chyba za bardzo mi się nie podobał... Więc trzeba zobaczyć po polsku.

A moi faworyci to Yoseob i Jun Hyung, jednak kiedy zobaczyłam teledysk, zaczął mi się podobać również Hyun Seung :D
 
     
kosmitaa
Kandydat

Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-10-06, 13:10   

Początek piosenki jest zarąbisty! póżniej piosenka staję się tochę "płaska" ... układ taneczny super! Na żywo jak śpiewaja bardziej mi się podoba :P
 
     
KwiatWschodu 
Kandydat
Jin&KAT-TUN


Wiek: 34
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 26
Wysłany: 2010-10-07, 18:57   
   Ulubiony wykonawca:: Jin Akanishi, KAT-TUN


Na świeżo.. Dawno nowości koreańskich nie oglądałam, więc jak sobie Bestyjki załączyłam to byłam w lekkim szoku.. Hm.. Od kiedy u nich zwykłe fryzurki a'la zapałka są w modzie?^^ No nic.. :D
Piosenka bardzo mi się spodobała.. Pewnie dzięki wspaniałemu tłumaczeniu ;)
Tylko to oklepane: "Nie mogę wziąć oddechu..". Lubię ten tekst, ale słyszeć go u KT, Jidka, 2PM itd itp to już zaczyna być.. dzwine XD
A jeszcze lepiej.. Miałam wrażenie, jakby choreograf lubił KAT-TUN, a przynajmniej ich klip KtF albo R,NMP <hahaha,wszędzie moich wcisnę..> Co w najmniejszym stopniu mi nie przeszkadzało, acz bardzo się podobało -> te skoki w powietrzu, indiański taniec w kółeczku(hihi, mój ulubiony motyw z pierwszej CMki KT), udawane bicie serca(chociaż to bardziej 2PM XD), no i najważniejsze wycie w deszczu^^ Ach, piękny widok, a jeszcze milsze skojarzenia :)
Dzięki za podzielenie się Waszą pracą dziewczyny i wybaczcie mi ten potok skojarzeń :)
_________________

 
     
Kamilla91 
Kandydat

Wiek: 32
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 10
Wysłany: 2010-10-09, 12:53   

UWIELBIAM TĄ PIOSENKĘ ! Chłopcy wyglądają niesamowicie przystojnie i męsko :D Żaden mnie nie zawiódł.. A co do samej piosenki to właśnie takie piosenki lubię :D Nic tylko Beeeeeast :D

Dzięki za tłumaczonko ;]
 
 
     
ana3.33 
Debiutant
Alan Luo*Kame*Jin


Wiek: 35
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 107
Wysłany: 2010-10-11, 15:10   
   Ulubiony wykonawca:: Luo Zhi Xiang*GD*U-Kiss*Kattun*2PM
   Ulubiony program:: narazie lubię wszystkie,które oglądałam


Super piosenka oraz bardzo fajny teledysk do niej zrobiony. Ta piosenka skłoniła mnie do powrotu do piosenek bestyjek :D Wielkie dzięki za zrobienie tłumaczenia do niej.
_________________
 
     
Gosia 
Debiutant


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Cze 2010
Posty: 103
Skąd: Piaseczno k/Wawy
Wysłany: 2010-10-12, 14:19   
   Ulubiony wykonawca:: tylko jeden? XD


Min_x3 napisał/a:
Wiesz każdy ma inny hm.. żeby nie powiedzieć gust bo to źle zabrzmi XD ale ja akurat lubię go właśnie za to jaki jest :)). Najwyraźniej podpada Ci ktoś inny kekek~~(spam: przyznaj się ktoo XD??)
sorka dopiero teraz to przeczytałam... i czytałam kilka razy zanim zrozumiałam o co chodzi... chyba wyłączyłam na chwilę mózg XD
ja nie nie mam nic do Hyunseung'a, tylko nie podoba mi się jego fryz. no ale kwestia upodobań^^ mnie się kto podoba? w sumie wszyscy! ale gdybym miała wybrać to może... Dongwoon :-D /spam, przepraszam/
_________________
"Dlaczego czasem nawet
zupełnie obca osoba
staje się kimś bliskim?"
 
 
     
inviSHIble 
Kandydat
just shi~


Dołączyła: 22 Sie 2010
Posty: 19
Skąd: wonderland
Wysłany: 2010-10-14, 21:07   
   Ulubiony wykonawca:: last.fm/user/inviSHIble


Monotematyczna się staję, bo ostatnio ciągle powtarzam podoba mi się, podoba, ale inaczej nie potrafię, a w szczególności jeśli juz mówię o SOOM.
I MV, w którym niby nic nadzwyczajnego nie ma, a mimo to oglądam z przyjemnością, i piosenka, która jest na miare Special(no, a ono jest moim ulubionym kawałkiem). W sumie, to nawet oby dwie piosenki maja podobny beat, ale mi to nieszczególnie przeszkadza. Tekst, również jest w porządku, a wspominając o live'ach trzeba przyznać, ze wypadają im naprawdę dobrze. Niech, więc zgarniają jak najwięcej nagród, bo zasługują, o ♥.
I chyba jedyne co mi sie tutaj nie podoba to outlook Dongwoona.
Dziękuję za tłumaczenie ;D
_________________

 
     
taemin
Kandydat

Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 21
Wysłany: 2010-10-25, 19:33   

cudna piosenka, ale warto wiedzieć o czym śpiewają ;) dzięki
 
     
amigone
Trainee

Wiek: 35
Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 74
Skąd: świdnik
Wysłany: 2010-11-08, 18:19   

zdecydowanie wole mv niż występy live... co jest u mnie raczej rzadkością. po bad girl którą katuję cały czas soom mnie nie rozczarował( a oczekiwania miałam wysokie)...
 
     
Kitsune91 
Kandydat
ELF


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Gru 2010
Posty: 19
Skąd: Kraków/Gdynia
Wysłany: 2011-01-31, 22:03   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior


Uwielbiam ten ich układ do tego, jak niby to oddychają w refrenie.
Chociaż Hyunseung, moim zdaniem, wygląda tutaj dziwacznie, strasznie mi się nie podoba.
_________________

 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 29
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-21, 00:23   

Dziękować ;)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15