PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-26, 21:43
[KOR][MV] Block B - Tell Them
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-06-26, 13:51   [KOR][MV] Block B - Tell Them
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online : http://www.youtube.com/watch?v=PhomBzSgj1E

Download :
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Kolejna piosenka od B.B ! Tym razem promująca. Byłam nią zawiedziona, znaczy się inna powinna być do MV, ale co tam, kiedyś robiłam na ten temat wywód. Po jakimś czasie wchodzi w głowę i wyjść nie chce. W tekście jest parę linijek, wyjętych z kontekstu, czytałam kilka angielskich tłumaczeń i żadne nie było normalne O.o' Ale reszta bardzo przyjemna. Dalej nie umiem sobie przyporządkować głosu Jaehyo do niego, on to taka, taka no ciamajda. Kto oglądał MTV match up to wie dlaczego. A głos ma naprawdę dobry, jak na zespół hip-hop. Dzisiaj jakoś nie mam głowy, do sklejania zdań na temat tego teledysku. Mam nadzieje, że sami coś wyprodukujecie w komentarzach. Liczę na was! Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



Ostatnio zmieniony przez Natsu 2011-09-18, 18:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 38
Wysłany: 2011-06-26, 16:29   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Ostatnio zmieniony przez adzia167 2011-09-18, 18:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
adzia167 
Trainee


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 38
Skąd: Gorlice
Wysłany: 2011-06-26, 16:29   
   Ulubiony wykonawca:: B2ST
   Ulubiony program:: Music Bank


Zgadzam się. Piosenka jest fajna, ale mv mogło powstać dajmy na to do "Halo". Albo do "Wanna B"(wciąż ubolewam). Ale mimo wszystko podoba mi się. Nie jest do kolejna piosenka o miłości i dziewczynie, podoba mi się to. Tłumaczenie jest jak dla mnie idealne. Słowa dodają energii, aż mam ochotę krzyczeć, skakać itd xD
 
     
Agnieszka 
Trainee
Kocham Lee Joona!


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-06-26, 18:38   
   Ulubiony wykonawca:: wielu ;)


A mi jakoś nie przeszkadza MV, miny Zico są przegenialne *.* Dla mogą tylko jego pokazywać i już będzie udane MV. Wiem, wiem - ja po prostu mam taką fazę, więc może nie zauważam minusów. Poza początkiem, który może odstraszyć - mojego brata odstraszył, że nawet całości nie chciał zobaczyć - to dla mnie wszystko bombowe.
A piosenkę uwielbiam <3 Momenty maknae <3 Jego głos <3 Zico i miny największego spryciarza *.* Kyung *.* U-Kwon *.* Kocham ich wszystkich <3
_________________
www.mblaq.pun.pl - serdeczne zapraszam fanów Mblaq :)
 
     
Gosia 
Debiutant


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Cze 2010
Posty: 103
Skąd: Piaseczno k/Wawy
Wysłany: 2011-06-26, 18:53   
   Ulubiony wykonawca:: tylko jeden? XD


Początek "o,o,o" był dla mnie z lekka rozczarowujący, ale dziś twierdzę, że piosenka jest okej^^
Zico w dredach - nie!!! Chociaż z tego co wiem jestem w mniejszości... ale dobra.
Nie za bardzo podoba mi się rywalizacja chłopaków w MV i fakt wygranej Zico... Nie to że coś do niego mam, ale mogli wybrać kogoś spoza zespołu na rywala bądź dziewczyna mogła podnieść ręce obydwóm (czego oczekiwałam) jeżeli tak sytuacja wygląda. Lekkie faworyzowanie lidera, ale dobra uznajmy to za moją nadgorliwość.
I tak najlepsze w tym wszystkim to 'taniec kciuków' XDDD
_________________
"Dlaczego czasem nawet
zupełnie obca osoba
staje się kimś bliskim?"
 
 
     
Agnieszka 
Trainee
Kocham Lee Joona!


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-06-26, 19:01   
   Ulubiony wykonawca:: wielu ;)


Gosia jak coś zaczynasz pisać o Zico, to wiesz, że wchodzi u mnie na grząski grunt? :P XDD

Taniec kciuków jest świetny *.* taki pocieszny *.*
_________________
www.mblaq.pun.pl - serdeczne zapraszam fanów Mblaq :)
 
     
Niralichan 
Trainee


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 31
Wysłany: 2011-06-26, 19:41   
   Ulubiony wykonawca:: Jin Akanishi, Lee Joon, GD
   Ulubiony program:: cartoon kat-tun


Dzięki tej piosence zaczęłam interesować się Block B i bardzo się z tego cieszę. : D
Mnie się teledysk podoba i tutaj spodobał mi się lider. ; P
Początek utworu jest trochę dziwny, ale teraz bardzo mi się podoba i dalej jest już coraz lepiej. Fajnie, że to nie jest kolejna piosenka o miłości czy o dziewczynach. Można się wczuć dobrze w piosenkę i skakać! ^^
 
     
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-06-26, 21:06   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


Ja zaczęłam się nimi interesować po Match Up i w sumie zaczynam ich lubić... znaczy, z piosenek i tak znam tylko tą pierwszą promującą i tą XD Ale aaah, uwielbiam ją <3 Tak łatwo wpada w ucho, a do tego ten taniec - akurat na moim poziomie, nie ma żadnych skomplikowanych ruchów refrenie i tak ma być! XD Nad samą fabułą się nie skupiałam, ale sami chłopcy z Block B też nie byli zachwyceni tym, że Zico wygrał (którys z taką zawiscią skomentował, że znowu on 'wygrał' dziewczynę xd)
Choć i tak największą traumę będę miała po tym, jak zobaczyłam tego gifa...


Samo tłumaczenie piosenki fajne, nic o miłosci, takie skoczne, akurat na imprezę :D
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
Agnieszka 
Trainee
Kocham Lee Joona!


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-06-26, 21:13   
   Ulubiony wykonawca:: wielu ;)


Również mam tak, że jak zauważyłam tego gifa u Natsu powtórzyłam sobie na głos Potaytoes lol uwielbiam tego gifa <3
_________________
www.mblaq.pun.pl - serdeczne zapraszam fanów Mblaq :)
 
     
paulisqa
Trainee

Dołączył: 31 Lip 2010
Posty: 36
Wysłany: 2011-07-01, 15:26   

Kocham ich ;** xD
Piosenka fajna choć szczerze powiedziawszy wole "halo" i "u hoo hoo", ale ta też nie jest taka zła ;]]
Teledysk też bardzo fajny;] Chętnie zobacze tłumaczenie;D
Dzięki ;***
 
     
piqwa 
Trainee
Nagini?!


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 62
Skąd: z nienacka!
Wysłany: 2011-07-21, 15:39   
   Ulubiony wykonawca:: Kanjani8/SuJu/kattun/BigBang
   Ulubiony program:: Star King, Star Golden Bell


nie ma to jak wakacyjna piosenka w wakacje~!
na początku nie przepadałam za nimi...jakoś tak nie wiem xD nie przemówili do mnie...choć słucham "Don't stop" i szaleję za każdym razem jak ją słyszę...>.>
ta piosenka też nie od razu mi wpadła w ucho, ale dzięki siostrze która wsadziłam mi ją na mp3 i poleciała mi jak jechałam pociągiem...ach zauroczenie od pierwszej nutki i miłość do teraz xD
faktycznie trochę nie fajnie zrobili z tym wyborem...
wiem że tym pytaniem mogę sobie narobić wrogów, ale...Zico od początku nie miał dredów...?O_o
Kartofle wymiatają a unoszenie kciuka już nigdy nie będzie takie samo xD
 
 
     
Ewela13 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 75
Skąd: z Marsa
Wysłany: 2011-07-27, 23:18   
   Ulubiony wykonawca:: U-Kiss


są to moi ulubieńcy i to co widzę <jeśli nadal taką muzykę będą mieć> szybko mi się nie znudzą xD Piosenka szybko wpada w ucho <w moim przypadku tak było>, jest radosna i skoczna, zawsze gdy jej słucham to muszę czymś ruszać <nawet jeśli tylko kciukiem> xD Tekst jest świetny, szczerze mówiąc już trochę mam dość tekstów o miłości więc ten jest idealny jak dla mnie. A co do klipu.... gdy go pierwszy raz zobaczyłam, przeraziłam się tym żółtym kolorem no ale za drugim podejściem doszłam do wniosku że pasuję do tej piosenki. Taniec nie jest ich najmocniejszą stroną <jak sami się przyznają> ale narzekać także nie ma na co. Po oglądnięciu mtv z ich udziałem jeszcze bardziej mnie urzekli <przede wszystkim w scenach gdy kręcili ten klip> xD
wielkie dzięki za tłumaczenie:D
_________________

 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 29
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-21, 19:07   

Jak zwykle dziękuję :*
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14