PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-26, 17:40
[KOR][MV] B2ST - Fiction
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-05-17, 21:16   [KOR][MV] B2ST - Fiction
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa



Mam nadzieję, że gif się podoba. Bo ja się zakochałam.

YouTube : http://www.youtube.com/watch?v=wFSeadB3oA8

Download :
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Serwuję wam nowy prosto od Bistów teledysk. Piosenka zdążyła się już wkręcić i na dobre chyba została mi w głowie. Tekst bardzo mi się podoba. Są małe przeskoki w czasówce, chyba, ale to się powinno wyprać w praniu. Nie sprawdzałam. Teledysk jest w HD. Więc dość długo się wgrywał. Dziś już mi marudzą, że transfer zżerałam, download jutro. Myślę, że spodobała wam się nowa płyta Beast. Zapraszam do oglądania i KOMENTOWANIA. Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



Ostatnio zmieniony przez Natsu 2011-06-20, 12:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
REKLAMA 
Tai imnida

Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Wysłany: 2011-05-17, 22:45   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Ostatnio zmieniony przez pannaKa 2011-06-20, 12:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2011-05-17, 22:45   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


uwielbiam tą piosenkę <333
teledysk jest cudowny, ten moment jak znikają w rozmyciu <3333
*hert mejd on* *w*
_________________
 
 
     
Tora
Trainee
Domyoji >D


Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 35
Wysłany: 2011-05-18, 00:13   
   Ulubiony wykonawca:: Big Bang, BEAST, Epik High
   Ulubiony program:: Thank You For Waking Me Up!, Heyx3


Jak na razie niezbyt wkręciły mi się piosenki z nowego albumu Bestii jednak Fiction i Freeze bardzo polubiłam :3 I dopiero teraz zauważyłam jak bardzo brakowało mi ich głosów, twarzy...i ogólnie bestii :3
W MV szokiem był dla mnie wygląd Hyunseunga ale muszę przyznać, że dobrze mu tak :) Miał już o wiele gorsze fryzury,a w tej źle nie wygląda! Joker także ma ładne włoski <3 Za Yoseobkowym blondem z Shock nadal tęsknię ale w czarnych włoskach wygląda słodko więc jest dobrze. DooJoon..mógłby postawić te włosy,a nie uklepywać tak! D: ale mimo wszystko i tak go kocham :3 Dongwoon jakoś mnie nie zachwyca tym razem niestety..lepiej mu było za czasów Beautiful :-P Kikwang znowu ma dziwnie obcięte włosy,buuu
I zauważyłam, że kolejny raz dają główną rolę Jokerowi! xD Btw. jego rapowe wejście <333
Dziękuję za takie szybkie tłumaczenie! ;-)
_________________
 
     
Gosia 
Debiutant


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Cze 2010
Posty: 103
Skąd: Piaseczno k/Wawy
Wysłany: 2011-05-18, 10:23   
   Ulubiony wykonawca:: tylko jeden? XD


Powiem, że jestem na TAK XD
Cały album mi się podoba, oczywiście są te lepsze i gorsze kawałki, ale biorąc pod uwagę ogół, suuuper(:
MV było ciężkie do ogarnięcia jeśli chodzi o samą fabułę i dopiero przeczytałam o co w nim chodzi.
Po przeczytaniu tekstu uważam, że piosenka jest jeszcze lepsza niż przed przeczytaniem^^ Chłopaki wyglądają fajnie, poprawiłabym niektóre szczegóły, ale już nie będę się rozdrabniać(: Choreografia z początku strasznie mnie rozbawiła, ale teraz, po obejrzeniu tego kilkakrotnie, stwierdzam, że jest super XD
Podsumowując nie mogę się doczekać występów!!!!
_________________
"Dlaczego czasem nawet
zupełnie obca osoba
staje się kimś bliskim?"
 
 
     
JanDi 
Trainee

Dołączyła: 20 Sie 2010
Posty: 65
Wysłany: 2011-05-18, 15:37   

W piosenkę się już zdążyłam wkręcić i zachwycam się nad teledyskiem. Z resztą cały ich nowy album bardzo mi się podoba. I ta wersja z orkiestrą. Super, chłopaki jak zwykle nie zawiedli :)
_________________

 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-05-18, 19:58   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Po długich bojach z Mediafire, download dodany.
Zaciągajcie <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Marleen 
Trainee


Wiek: 35
Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-05-18, 21:17   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior:*, B2ST
   Ulubiony program:: EHB, SGB, Star King


Genialny powrót B2stów ! Piosenka od razu wpada w ucho a teledysk jest boski...strasznie lubie ten ruch nogami ! Tylko ja mam pytanie dlaczego połowa z nich ma fryzury na grzyba ! Maknae wróć do wcześniejszej fryzury!!
_________________

 
     
Ai 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 34
Wysłany: 2011-05-19, 18:24   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, MBLAQ, B2ST, U-Kiss
   Ulubiony program:: SGB, Star King + "Full House"


Uwielbiam ten utwór. Wkręcił mi się o wiele szybciej niż "Soom", do którego musiałam się przekonywać kilka dni xD
Chłopcy prezentują się bardzo dobrze, choć (jak zwykle) nie jestem zachwycona fryzurą Hyunseung'a ~~ Nie wiem, dlaczego zawsze robią mu krzywdę z tą fryzurą. Brr.
Dziękuję za tłumaczenie :3
_________________

 
     
goss 
Trainee

Wiek: 33
Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 45
Wysłany: 2011-05-19, 20:19   

oooo:D jupi! dzisiaj przesłuchałam nową płytkę, teraz czas się do niej przyzwyczaić ... a jedną z metod która się u mnie sprawdza to teledyski :) dzięki!
_________________
<3
 
     
cheshire23cat
Kandydat

Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 27
Wysłany: 2011-05-19, 21:17   

Strasznie dziękuuję. Od samego początku jestem zakochana w tej piosence, chociaz szczerze mówiąc w moim serduszku na 1 mieejscu jest jej wersja z orkiestrą. <3
 
     
amigone
Trainee

Wiek: 35
Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 74
Skąd: świdnik
Wysłany: 2011-05-20, 20:01   

uwielbiam cały nowy album chłopaków...ta w piosenka od wczoraj krąży mi non stop w głowie.... i juz zaraziłam nią ze 3 osoby
 
     
ejdżej
Kandydat

Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-05-21, 10:11   

normalnie uwielbiam tą piosenkę ! strasznie mi sie podoba taniec w refrenie .. jest dobrze dopasowany :) i ogolnie boski tekst ! dzięki za tłumaczenie
 
     
adzia167 
Trainee


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 38
Skąd: Gorlice
Wysłany: 2011-05-21, 12:12   
   Ulubiony wykonawca:: B2ST
   Ulubiony program:: Music Bank


B2ST uwielbiam, a ich najnowszy album przeszedł wszelkie moje najśmielsze oczekiwania. Fiction jest uzależniające. Piosenka i tak by mi się spodobała, ale mv dodaje jeszcze więcej uroku tej piosence. No może "urok" to nie jest dobre słowo. Klip jest jak dla mnie idealnie dopasowany do słów piosenki. I choć ostatnia scena może budzić nieco kontrowersji przy interpretacji, to jak dla mnie wystarczy nieco bardziej się skupić na słowach a tam wszystko jest. Czytałam już angielskie tłumaczenie, ale to jednak nie to samo co przeczytać po polsku. B2ST odwalili kawał dobrej roboty.
Dzięki za tłumaczenie
 
     
Ewela13 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 75
Skąd: z Marsa
Wysłany: 2011-05-21, 19:58   
   Ulubiony wykonawca:: U-Kiss


uwielbiam B2ST a ten utwór jest niesamowity ^^ Piosenka szybko wpada w ucho (niesamowita melodia) a teledysk jest boski... najlepsze momenty to te gdzie są pokazani oni gdy tańczą <uwielbiam to> :mrgreen:
dzięki za tłumaczenie ;-)
_________________

 
     
Kokaina 
Kandydat


Dołączyła: 09 Lut 2011
Posty: 26
Wysłany: 2011-05-22, 20:46   

Bardzo podoba mi się ten teledysk i piosenka też jest bardzo ładna^^ Już po pierwszym przesłuchaniu mi się spodobała, a to rzadkość. Dzięki za tak szybkie tłumaczenie^^
_________________


You tell me, tell me why
You show me, show me why
Cham aireoni. Naega piryo eomni.
 
     
nova14 
Trainee

Wiek: 29
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 38
Wysłany: 2011-05-24, 16:34   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior <3
   Ulubiony program:: Star Golden Bell


Ten klip jest cudowny. Wszystkie klipy Beast są cudowne xD nie ma ani jednego, który by mi się nie spodobał :D ^^
 
     
yuri
Kandydat

Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 28
Wysłany: 2011-05-24, 21:08   

piosenka boska musze zobaczyc tlumaczenie ;p
_________________

 
     
piqwa 
Trainee
Nagini?!


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 62
Skąd: z nienacka!
Wysłany: 2011-05-25, 17:07   
   Ulubiony wykonawca:: Kanjani8/SuJu/kattun/BigBang
   Ulubiony program:: Star King, Star Golden Bell


..nie przepadam za Beastami...a jak czegoś słucham to by się pośmiać...
ale ta piosenka odmieniła moje spojrzenie na nich...albo przynajmniej na ten album.
Genialne! Po prostu zakochałam się w tym fortepianie i nawet jak mnie lekko denerwuje ten wers "coś tam coś tam fiction" to mam na to totalnie nalane i rozkoszuję się całością!
Teledysk WOW piosenka WOW nic dodać nic ująć.
to fajne, że potrafią zwrócić uwagę kogoś kto się głównie z nich nabija xD ale mają mój szacun i czekam na resztę utworów mając nadzieję, że będą na podobnym poziomie.
I dzięki za tłumaczenie xD Dla Was też Szacun przez wielkie i szumiące SZ
 
 
     
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-06-05, 09:22   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


Ja może nie jestem wielką fanką B2ST, ale czasami wkręci mi się jakas ich piosenka. A w tej po prostu się zakochałam! Jest naprawdę swietna, do tego taki nastrojowy teledysk... nic dodać, nic ująć. W prawdzie zerkałam sobie na angielskie tłumaczenie, by upewnić się, czy faktycznie wiem, o czym spiewają XD Ale i tak chętnie pobiorę sobie polskie tłumaczenie^^
Dzięki (:
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
Kitsune91 
Kandydat
ELF


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Gru 2010
Posty: 19
Skąd: Kraków/Gdynia
Wysłany: 2011-06-26, 16:58   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior


Lubie chłopaków, dlatego czekałam na ten teledysk. Naogladałam sie go juz jak tylko wyszedł, ale to co innego z tłumaczeniem :)
Tak na marginesie to nie podobają mi sie za bardzo włosy Junhyunga :P Sa jakieś takie...dziwne ^^
_________________

 
     
POI 
Trainee


Wiek: 29
Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 88
Wysłany: 2011-08-28, 06:30   
   Ulubiony wykonawca:: Only B.A.P ~~
   Ulubiony program:: Star King, EHB, Flower Bouquet :)


Nie wiem jakim cudem nie widzialam do niej tlumaczenia...Ale piosenka jest swietna
_________________
"Zabijając nadzieję, osierocamy miłóść^~~
 
     
Koshikoi 
Kandydat
Playful Ninja


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Cze 2011
Posty: 18
Skąd: Neverland~
Wysłany: 2011-09-24, 14:11   

Hę? Jak to możliwe, że jeszcze tego nie skomentowałam? o_o Zapłooooooon.
Piosenka, dzięki której poznałam Bestyjki... <333 (Ahaha, teraz mi się przypomniały moje myśli o "rudym aniołku". <333) Treść bardzo mi się podoba jak i sama melodia~ ogólnie to z całym albumem się postarali i się na nich nie zawiodłam. :>> Boli mnie to, że Doojoon ma tak ładny głos, a dostał tak mało do śpiewania. x___X Image chłopaków jest w miarę okee~, ale wolałabym ich z czasów Bad Girla (chociaż... Hyunseunga niekoniecznie...). SZCZEGÓLNIE KIKA. Po co oni go tak dziwnie ścinają to ja nie wiem. T.T Alee~, z tańcem się postarali. Ten pingwinkowy chód tak fajnie wygląda~ XDDDDD
Ogólnie nie mam nic więcej do powiedzenia jak tylko podziękować za tłumaczenie. :3
A więc dziękujęęę~ ^^
 
     
niki-chan
Kandydat

Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 6
Wysłany: 2011-12-15, 19:56   

wcześniej uważałam, że mają oni lepsze a czasami gorsze piosenki, ale ta piosenka.... po prostu wymiata :) Jest genialna. Zawsze gdy jadę w samochodzie i ona leci odpływam (nie dosłownie) i myślę. Wolny wstęp tworzący klimat, a potem piosenka nabiera tempa. Kiedy jej słucham odnoszę wrażenie że opowiada ona jakąś historię, co powoduje że sama wspominam "stare" lata. Jest to jedna z moich ulubionych piosenek i będzie przez jeszcze dłuuugi, dłuuugi czas ;)
 
     
kate18_18
Trainee

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 34
Wysłany: 2012-04-16, 11:06   

Kocham tą piosenkę! Nic dodać, nic ująć ;p B2ST to jeden z moich ulubionych zespołów XD Dziękuję za tłumaczenie!
 
     
kazami 
Trainee


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Lis 2011
Posty: 41
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-07-22, 21:33   
   Ulubiony wykonawca:: SuJu, 2AM


Pewnie was zszokuje ale nie wiedziałam, że ta piosenka ma MV-ke :]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 13